МЕНІ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ САЛОН ТОМУ ЩО......

МЕНІ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ САЛОН ТОМУ ЩО......
Як він може комусь не подобатись!!!!!   smile
У вас там просто сууууупер  (Y)   (Y)   (Y) ,наче щось засмоктує   (fr) вийти не можливо   (md) ...
тут працюють професіонали(fr)(fr)(fr) а косметолог просто СУПЕР(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)як професіонал у своій роботі так і СУПЕР ЛЮДИНА(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)
(H) а я тепер гарна laugh
:'( :'( :'( :'( напевно, не по темі, але в мене гореееее! :'( :'( :'( :'( :'( моя киця пішла від менеееее! :'( :'( як колобок, з віконечка на щось там, з - відти на стежку і ... покотилась! :'( :'( :'( аааааа!
о! щоб зняти стрес, треба зайнятись шопінгом або laugh сходити до дівчат, хай почарують наді мною laugh
нарешті я по темі (H) : я не люблю фен-шуй тому, що вони відбирають роботу у психологів! laugh дівчата почарували і... ееее... ну, кицю шкода, вона в мене домашня була, більше мухи в житті нічого не вполювала... (md) але вже легше laugh ну, вернеться з котенятами, подумаєш! laugh замість одної киці буду мати 3 laugh laugh laugh . ага, про феншуй. я ж плакала, теоретично, мала йти на психоаналіз чи що... (md)
всім привіт! маю проблему - Уляна категорично відмовляється мене відбілювати! :'( а я - в душі блондинка! (H) кожен раз "парюся", щоб знайти групу і щось написати... (md)
В начало страницы 
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.

Реклама и PR - актуальные и работающие приемы © 2020
Страхование: опыт всех жителей России